Frekventanti

Aktuální seznam frenkentantů

Jméno Příjmení Přezdívka Domovské středisko (Přístav)
Anna Vlasáková Píšťalka 513.10 – “Maják“ Liberec
David Urban Ňuf 513.10 – “Maják“ Liberec
David Milec Davídek 113.04 – 4. přístav Jana Nerudy Praha
Eliška Černohorská Králík 114.07 – středisko Blaník Praha
Hana Janů Hanina 117.85 – středisko Bílý Albatros
Ivana Smetanová Iffííí 216.08 – přístav Neratovice
Jan Mrkos Hondzík 113.04 – 4. přístav Jana Nerudy Praha
Jaroslav Jägermann Jarda 513.10 – “Maják“ Liberec
Jiří Jakubec Tesák 512.01 – Jablonec nad Nisou
Jiří Širc PeeBee 214.09 – přístav “Slanečci“ Kolín
Jitka Vrchotová Jíťa 317.13 – přístav “Třináctka“ Opařany
KateÅ™ina HyÅ¡ková YtoÅ¡a 513.10 – “Maják“ Liberec
Kateřina Veltrubská Zlato 311.04 – Vavéha
Lukáš Gottvald Luke 626.01 – Vyškov
Mariana Ermlová Mája 116.22 – středisko Šipka Praha
Matyáš Ebel Decibel 116.06 – středisko Vočko
Michal Kadeřábek Váhaj 21A.02 – středisko “Lesní moudrost“ Dobřichovice
Miroslav Hrivňák Green 59. zbor Barbakan Banská Bystrica
Petra Huliaková Péťa 25. zbor Vodopád, Žilina
Petr Suchý Škvarek 525.02 – Středisko Zvičina Dvůr Králové nad Labem
Petr Kořínek Střela 217.08 – Mnichovo Hradiště
Radka Kurková Kin 512.01 – Jablonec nad Nisou
Simona Zatloukalová Koblížek 816.14 – přístav Eskarda Ostrava
Václav Černík Vašek 615.04 – přístav Racek Žďár nad Sázavou
Veronika Morongová Šveska 622.01 – středisko Řehoře Mendla Brno
Vojtěch Žižka Vojta 113.04 – přístav Jana Nerudy Praha
Zuzana Bacíková Zuzka 21A007 – přístav Dub Všenory
Zuzana Jandová Rusi 511.05 – přístav Ralsko Mimoň

Tímto se naplnil plánovaný stav dle projektu KLŠVS 2016.

Kdyby se někdo přesto chtěl přihlásit a dostat šanci jako náhradník, bude zapsán pod tímto nápisem.
V případě, že někdo z výše uvedených odvolá svou účast, bude náhradník přesunut mezi řádné účastníky.
Pořadí opět podle data (nebo nedej bože času) došlých předběžných přihlášek.

Jméno Příjmení Přezdívka Domovské středisko (Přístav)
Jakub Axman Jakub 113.05 – 5. přístav Praha