logo Kapitánská lesní škola VS logo
Domů  •  Archív
 Seminář "Bezpečně na jezu"

Seminář "Bezpečně na jezu" 2015


Ahoj,
CV Parvula ve spolupráci s HKVS připravuje pro vás seminář "Bezpečně na jezu", který proběhne v Praze na "jiráskárně" o víkendu před Třemi jezy 25.9.-27.9.2015.
Na programu bude jízda jezem, výjezdy a nájezdy do proudu dole pod jezem, skákání do vln pod jezem (do jezu né, jiráskárna je dost mělká) jízda na dewildeklu, záchrana převržené lodě (nácvik pro záchranáře na Tři jezy) vylovení plaváčka a spousta jiných skopičin a aktivit.
Ti co nebudou spát s oddílem, tak spát budeme na Křížku v Rackovně, někteří z vás přijedou s oddíly, tak počítejte s tím, že program bude probíhat v sobotu dopoledne a odpoledne a v neděli dopoledne. V předběžné přihlášce zaškrtněte blok, kterého se zúčastníte (jeden až všechny) podle času který budete moci být bez oddílu nebo oddíl bez vás. Místo na jezu je omezené, tak se neváhejte přihlásit počítáme s 20 max.25 účastníky. Poplatek bude asi 50Kč na blok.
Předběžně se přihlásit je možné ZDE a pořadatel si vyhrazuje právo v případě převisu účastníků dát přednost žadatelům z řad vodních skautů a upřednostnit lidi, kteří budou zajišťovat záchranu během Tří jezů.

Těší se na vás King a tým instruktorů.
23.9.2015 zapsal King

Kolik nás je přihlášených a s kým se uvidíte se můžete podívat tady Seznam přihlášených (ve formátu *.xlsx)

 Víkend divoké vody 2015

Víkend divoké vody 2015 + KZ


Ahoj,
připravujeme pro vás Víkend divoké vody, s možností doplnění Kapitánské zkoušky a její dovedení do zdárného konce.
Konat se bude na USD v Roztokách u Křívoklátu 22.5. až 24.5.2015.
Přihlášení u Fialíka nebo Páji

Co nevidět se sejdeme na umělém slalomovém kanále v Roztokách u Křivoklátu, zvací dopis s podrobnostmi, který vám šel e-mailem najdete ZDE

King

 Kdo je přítomen
Uživatelů on-line: 2
(1 v sekci seminare)

Reg. uživatelé: 0
Návštěvníci: 2

více...
Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2008 The XOOPS Project
FI Theme :: XOOPS 2 Theme by ImageSquare :: Costomized by matchan