logo Kapitánská lesní škola VS logo
Domů  •  Archív
 Termíny KLŠVS 2016
Zahajovací a seznamovací víkend
Plachetní víkend
Táborová část
Divoká voda, zkoušky praxe
Tři jezy a zkoušky teorie+bazén
Zimní víkend
Seznam frekventantů 2016
Tým LŠVS
Kontakt
Za kolik to bude


Seznam frekventantů KLŠVS 2016

 
zde se můžeš přesvědčit, že s tebou počítáme

 
když se zde nenajdeš a podal(a) jsi přihlášku kontaktuj webmastera

 Jméno

 Příjmení

Přezdívka

 Domovské středisko (přístav)

 Jiří Jakubec Tesák 512.01 Jablonec nad Nisou
 Petr  Suchý Škvarek 525.02 Středisko Zvičina Dvůr Králové nad Labem
 David Urban Ňuf 513.10 - přístav Maják Liberec
 Ivana Smetanová Iffííí 216.08 přístav Neratovice
 Kateřina Hyšková Ytoša 513.10 "Maják" Liberec
 David Milec Davídek 113.04 - 4. přístav Jana Nerudy Praha
 Anna Vlasáková Píšťalka 510.13 Přístav "Maják" Liberec
 Radka Kurková Kin 512.01 Jablonec n.N.
 Lukáš Gottvald Luke 626.01 Vyškov
 Zuzana Bacíková Zuzka 21A007 Přístav Dub Všenory
 Michal Kadeřábek Váhaj 21A.02 středisko "Lesní Moudrost" Dobřichovice
 Matzáš Ebel Decibel 116.06 Středisko Vočko
 Hana Janů Hanina 117.85 středisko Bílý Albatros
 Jaroslav Jägermann Jarda

 513.10 Přístav Maják Liberec

 Mariana Ermlová Mája 116.22 středisko Šipka Praha
 Petr Kořínek  Střela 217.08 Mnichovo Hradiště
 Simona  Zatloukalová Koblížek 816.14 - Přístav Eskadra Ostrava
 Jitka Vrchotová Jíťa 317.13 přístav Třináctka Opařany
 Jan Mrkos  Hondzík 113.04.004 4. přístav Jana Nerudy Praha
 Eliška Černohorská Králík  114.07 7. středisko Blaník Praha
 Veronika Morongová Šveska 622.01 středisko Řehoře Mendla Brno
 Jiří Širc PeeBee 214.09 Přístav "Slanečci" Kolín
 Miroslav Hrivňák Green 59.zbor Barbakan Banská Bystrica
 Václav Černík Vašek 615.04 přístav Racek Žďár nad Sázavou
 Vojtěch Źižka  Vojta 113. 4. Přístav Jana Nerudy Praha
 Kateřina Veltrubská  Zlato 311.04 VAVÉHA 
 Petra Huliaková Péťa 25.zbor Vodopád, Žilina
 Jakub   Axman  Jakub

 113.05 5.přístav Praha

Tímto se naplnil plánovaný stav dle projektu KLŠVS 2016

Kdyby se někdo přesto chtěl přihlásit a dostat šanci jako náhradník, bude zapsán pod tímto nápisem a v případě, že nahoře někdo zruší svou účast, bude přesunut mezi řádné účastníky. Pořadí opět podle data  (nebo nedej bože času)došlých předběžných přihlášek.



 
 Kateřina Hejduková  Katka  215.14 Středisko Datel
 Pavel Vitula  Ohitika Mato 412.11 Přístav ORION Karlovy Vary
 Jan Lokvenc  Přeceda 532.05 Středisko Holice
 Šárka Fabiánová  Borůvka  815.04 přístav Poseidon Opava
 Marie  Šmídová  Lasička    412.11 Přístav ORION Karlovy Vary                

 Kdo je přítomen
Uživatelů on-line: 3
(3 v sekci Edito)

Reg. uživatelé: 0
Návštěvníci: 3

více...
Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2008 The XOOPS Project
FI Theme :: XOOPS 2 Theme by ImageSquare :: Costomized by matchan