logo Kapitánská lesní škola VS logo
Domů  •  Archív
 ILŠVS 2011
Zahajovací víkend ILŠVS
Druhý víkend ILŠVS
Zahajovací víkend LK
Táborová část ILŠVS a LK
Tři jezy
Závěrečný víkend ILŠVS
Tým LŠVS
Kontakt
Za kolik to bude
 ILŠVS 2011 - LKVS
Ahoj,
závěrěčný víkend ILŠVS proběhl v Jablonci nad Nisou, kde jsme jako již tradičně provozovali aktivity na vodě v jiném skupenství. V sobotu dopoledne sjezdovky na Tanvaldském špičáku, odpoledne bazén a večer návštěva plesu jabloneckých skautů. Před návštěvou bazénu se konalo vyhodnocování a přiznávání absolvence. Bohužel byl přiznán jenom jeden dekret IK, ostatní zatím mají drobné resty, které doufám dokončí v co nejkratším termínu a budu moci jim s týmem přiznat IK. Zajímavostí je, že na rozdíl od loňska, kdy část účastníků ztratila v bazénu sluch a i přes výtku dozorující plavčice jezdila stále po dvou, tak letos poslechli a nejeli po dvou, ale po pěti. V neděli jsme si vyjeli na běžky, kde nás trochu překvapilo, že najít místo k parkování je běh na dlouhou trať, po návratu nadešel čas pro vydání posledního rozkazu ILŠVS 2011 "Končím a rozpouštím Instrutorskou lesní školu vodních skautů 2011." Uklidili jsme a předali klubovnu, kde jsme spali a vyrazili na cestu k domovům. Tak se snažte a dodělejte resty co nejdříve, ať máme čistý stůl. Stránku ILŠVS nechám ještě pár dní, pak ji přesunu do archívu a hlavní stránka bude patřit novému běhu KLŠVS 2012
zapsal King,22.1.12
Ahoj,
doplnil jsem místo do odrážky druhého víkendu, tak se podívejte....pozvánka půjde tak týden předem, pracujte na úkolech a mějte se fajn
Zapsal King 10.3.2011
Ahoj,
doplnil jsem zvací dopis do odrážky prvního víkendu, jinak vám šel mailem..
Zapsal King 17.2.2011
Ahoj,
udělal jsem odkazovou tabulku na jednotlivé víkendy (vlevo na stránce), projděte si termíny, zapište si je a zajistěte si na ně volno. Úkoly na první víkend dostane e-mailem co nejdříve.
Zapsal King 3.2.2011
Ahoj,
letos se bude konat Instruktorská lesní škola vodních skautů a protože dohoda s Námořní akademií se neuskutečnila bude společná s lesním kurzem s vodáckým zaměřením pro členy Junáka od 15 let výše.
Přihlášky na ILŠVS jsou již uzavřeny, počet přihlášených mírně převyšuje počet uvedený v projektu. Zájemci o prožitkový lesní kurz s vodáckým zaměřením se mohou předběžně přihlásit s použitím formuláře vpravo na stránce. Ukončená KLŠVS bude přesunuta do archívu a titulní stránka bude patřit ILŠVS + LKVS. Termíny jednotlivých víkendů budou vyvěšeny co nejdříve
Na setkání se těší King & tým instruktorů.
King, zapsáno 23.01.11.

 Lesní kurz s vodním zaměřením Drager 2011

Zážitkový kurz s vodním zaměřením


Kdo se odváží na dobrodružnou plavbu s lodí jménem „Drager“
za tajemstvím „Fleur de lis“


Slyšte, slyšte! Piráti a bukanýři, korzáři a flibustýři, vy všichni se solí ve vlasech a s větrem v tváři. Brzy vyrazí dobrodružná výprava lodi Drager za tajemnou lilií! Poklad? Pověst?Nebo jen chiméra? Ten kdo dorazí až na konec cesty, pravdu zví…

Vyplujte s námi vy, kteří máte duši dobrodružnou, mysl svobodnou a daleký obzor v očích. Vyzkoušejte při stavbě lodi svou sílu a zručnost, pak pohledem na noční oblohu přes plachty a ráhnoví nechte odpočinout svou duši. A ranní rozbřesk, vycházejícího slunce na obzoru, rozehřeje vaše tělo i myšlenky. V temné vodě hluboké brázdy za lodí potom spatříte odpovědi na své nejtajnější otázky.
Ať jsi ještě mlád, či vous již trčí z tvé tváře, vždy se můžeš k naší výpravě připojit. Když pevninu jsi dříve brázdil, věz, že Kapka potu s Kapkou smíchu Kapku vodních znalostí ti přinese.
Nebude to plavba snadná, vítr a sloty na nás čekají. Bouře, blesky, hromobití budou zkoušet naši odvahu, odhodlání.Nesnáze a výzvy mnohé víru, výdrž a znalosti budou žádat. Ruce mnohé budou umdlévat při záběrech vesel v bezvětří a jistě bude nutné ponořit se pod hladinu pro opravy lodního kýlu.
Však ten, kdo poslechne velitelských hlasů a v posádce svých bratrů spojí ruce k dílu, zajisté do konce cesty dorazí a tajemství bájného pokladu Fleur de Lis okusí. A spolehlivá loď jménem Drager jej zpět k domovu odvede.

O kurzu

•jachting & potápění & pádlování & dril & lanové aktivity & adrenalin
•možnost složení zkoušky Vodáckého minima (Kapky)
•pro rangers, rovery, vůdce a ostatní skauty 15+
•pro vodní i „pěší“ skauty
•27. – 29. 5. 2011 seznamovací víkend
•12. – 21. 8. 2011 letní táborová část

Kontaktní osoba a bližší info:
Kobiha – Jana Bartošová
tel: 733 135 192
http://drager.skauting.cz
drager.skautin­g@gmail.com

 Archív KLŠVS
KLŠVS 2008
KLŠVS 2010
ILŠVS 2011 + LK Drager
KLŠVS 2012
KLŠVS 2014
KLŠVS 2016
Semináře
 Tak tohle byl DRAGER
 Kdo je přítomen
Uživatelů on-line: 2
(1 v sekci ILŠVS 2011+LK Drager)

Reg. uživatelé: 0
Návštěvníci: 2

více...
Powered by XOOPS 2.0 © 2001-2008 The XOOPS Project
FI Theme :: XOOPS 2 Theme by ImageSquare :: Costomized by matchan