Závěrečný víkend

Ahoj!

Tak jak jste rozhodli na fóru tak jedeme 16.-18.1.2009 na chatu (základnu) Modrá hvězda u Tanvaldu.
http://krizovatka.skaut.cz/databaze/skautske-zakladny/203-zakladna-modra-hvezda/
a bližší info http://wataki.skaut.org/?id=11_3
Dorazte během pátečního večera,(spojení, poloha i souřadnice jsou v odkazu) v sobotu se začne sportovat (jestli to půjde tak ráno sjezd odpoledne běžky a podle sněhu odpoledních hodinách iglů) Neděle podle dohody na místě, sjezdovky nebo běžky.
Odjezd v neděli tak okolo třetí hodiny.
Zároveň vyhlašuji sobotu 17.1.09 za Štědrý den KLŠVS 2008, ozdobíme stromeček, zazpíváme koledy (takže hudební nástroje s sebou) a uděláme radost někomu jinému nějakou drobností vkusně zabalenou do vánočního papíru a přitom snad stačíme i něco upéct a sníst a doufám, že prožijeme příjemný večer (pokusím se zajistit dataprojektor).
Jídlo s sebou na obě snídaně a dva obědy, v sobotu bude společná večeře, která bude zajištěna.
Je-li informace o ceně pobytu na jejich webu pravdivá, tak nás víkend přijde na 200,- ale počítejte další peníze ( a asi podstatně větší), za vleky, které si zaplatí každý sám.
Rolničku nebo Pampelišku prosím, jestli by nám mohli dát tak týden předem vědět, jak je tam moc sněhu, kdyby ho bylo dost, tak už pomalu hledejte umělohmotné truhlíky na kytky(obdelníkové) perfektně se s nimi dělá iglů.

Na závěr znovu musím prudit, dodejte co nejrychleji protokoly Kapitánské zkoušky, jinak…….

Prima víkend
Prima týden
Pohodové vánoce
Prima Nový rok

King

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *