Závod Napříč Prahou přes 3 jezy

Ahoj!

Tak poslední zprávy zní, jak Guma zjistil, že z HKVS nikdo nic nezařídil, tak začal rozjíždět kolotoč Plavební správa – Povodí Vltavy a zpět (je to trochu složitější) a snad se povolení podaří zařídit.
Takže potřebujeme 6 rozhodčích na jezy (3×2), posádky 2raftů pod jezy(2×3), třetí bude zajištěn z venku, 2-3lidi na start a asi stejný počet do cíle. To už jsem napočítal 18 lidí a nás je 15-16 když nikdo neomarodí a to určitě někdo pojede soutěžní posádku. Dejte co nejdříve vědět, kdo jede soutěžní pramici, ať můžu zajistit lidi do počtu aby to fungovalo, eventuálně se rovnou hlásit na posty, které by jste chtěli, když bude někde přebytek nebo nedostatek, tak lidi na posty určím.
Přihlášky (soutěžní pramice) posílejte Majdě na mabab@seznam.cz, která je bude shromažďovat.
Tak to je snad zatím vše.
King

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *